• Wymiary: 200x80mm Produkt wykonany ze stali kwasoodpornej, polerowany. Wyprodukowano w Polsce  

 • Wymiary: 200mm / Wysoka jakość - produkt wykonany z mosiądzu / Mocowanie z metalu - zabezpieczone antykorozyjnie - ocynkowane / Trwalsza powłoka przez zastosowanie 3 warstw pokryć galwanicznych -  miedź, nikiel, chrom / Montaż ścienny / Mocowania w zestawie / Kolor chrom / Wyprodukowano w Polsce

 • Wymiary: 80x350mm / Wysoka jakość - produkt wykonany z metalu odpornego na wilgoć i rdzę / Mocowanie z metalu - zabezpieczone antykorozyjnie - ocynkowane / Istnieje możliwość zmiany wymiaru produktu pod zamówienie / Montaż ścienny / Mocowania w zestawie / Kolor biały / Wyprodukowano w Polsce

 • Wymiary: 100x155mm / Wysoka jakość - uchwyt wykonany z mosiądzu / Mocowanie z metalu - zabezpieczone antykorozyjnie - ocynkowane / Trwalsza powłoka przez zastosowanie 3 warstw pokryć galwanicznych -  miedź, nikiel, chrom / Szklany dozownik / Pompka wykonana z tworzywa i elementów metalowych / Montaż ścienny / Mocowania w zestawie /...

 • Produkt wykonany z mosiądzu, poddany obróbce galwanicznej, powłoka niklowa i powłoka patyny - stary mosiądz. Wyprodukowano w Polsce  

 • Wymiary: 60x280mm / Wysoka jakość - produkt wykonany z mosiądzu i stali szlachetnych / Mocowanie z metalu - zabezpieczone antykorozyjnie - ocynkowane / Trwalsza powłoka przez zastosowanie 3 warstw pokryć galwanicznych -  miedź, nikiel, chrom / Istnieje możliwość zmiany wymiaru produktu pod zamówienie / Montaż ścienny / Mocowania w...

 • Długoletnia tradycja

  Firma JEDAVID powstała w 1964 roku. Marka i długoletnie doświadczenie są gwarancją wysokiej jakość oferowanych produktów.

 • Filozofia

  Funkcjonalność i czysta forma, to podstawa kreowania i działania firmy JEDAVID w tworzeniu produktów.

 • Dziś

  Obecnie koncentrujemy się na ciągłym rozwoju przedsiębiorstwa, pamiętając o tradycji i nowych trendach - designie oraz celach, które sobie stawiamy.    

JEDAVID bath design - akcesoria łazienkowe.

Akcesoria łazienkowe produkowane są z mosiądzu, stali kwasoodpornej, aluminium o wysokiej jakości w procesie obróbki plastycznej przy użyciu maszyn CNC. Następnie są poddawane obróbce szlifierskiej oraz ręcznemu polerowaniu w celu uzyskania powierzchni o jak najwyższej jakości. Tak przygotowane produkty trafiają do galwanizerni.

Produkując w Polsce możemy wyprodukować akcesoria łazienkowe pod indywidualny wymiar oraz dopasować kolor do wnętrza.

Dostępne kolory: chrom, nikiel szczotkowany-inox, patyna-stary mosiądz, złoto, kolor czarny i biały oraz kryształy Swarovskiego.

Seria Aqualine, to delikatne połączenie elementów owalnych o uniwersalnych rozwiązaniach przestrzennych wraz z rozetkami. Zaprojektowane akcesoria z serii Aqualine są ponadczasowe. Seria Sonet, to efektywny wygląd w bardzo atrakcyjnej cenie. Seria Concept oraz Evolution to serie wykonane z profili kwadratowych połączone z owalnymi kształtami poprzecznych elementów i uchwytów. Pasują do wnętrz, w których przecinają się formy owalne z kwadratowymi. Różnica pomiędzy tymi seriami to: Concept bez rozetki a seria Evolution z rozetką. Seria Loft, to prostota i elegancja, wykonana na bazie płaskich profili. Seria Square, to design łączący wszystkie kwadratowe profile wraz z rozetkami. Seria Studio, to seria o owalnych kształtach. Charakteryzuje się dużą rozetką i delikatnym łącznikiem, który nadaje tej serii lekkości. Seria Plan, to nowoczesne kształty wykonane na bazie płaskich profili. Dostępna w kolorze białym i czarnym. Seria Arte, to klasyczny styl designu. Seria Twin, to okrągłe kształty wraz z rozetkami. Seria Geo, to połącznie elementów kwadratowych z owalem.

JEDAVID producent i dostawca wyposażenia łazienek.

Witamy na stronie www.jedavid.pl – producenta i dostawcy wyposażenia łazienek.

Oferta firmy Jedavid to produkty wyposażenia łazienek takie jak:

Akcesoria łazienkowe - haczyki, szczotki wc, uchwyty, poręcze, wieszaki, mydelniczki, szklanki, wieszaki na papier, dozowniki, półki szklane, wieszaki na ręczniki kąpielowe, półki hotelowe.

Oferta Hotels

Poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych - barierki, uchwyty, poręcze.

Łazienki publiczne – dozowniki, suszarki, podajniki na papier, poręcze, uchwyty.

Meble łazienkowe

Stelaże podtynkowe

 

Nasze produkty to nowoczesny design i wysoka jakość.

Wszystkie produkowane akcesoria łazienkowe, poręcze dla niepełnosprawnych oraz grzejniki łazienkowe możemy wykonać dla klienta na indywidualne zamówienie w dowolnym wymiarze.

 

JEDAVID construction & logistic

Oprócz produkcji wyposażenia łazienek firma Jedavid w 2012 roku otworzyła dział construction & logistic, który oferuje produkty takie jak: konstrukcje stalowe, balustrady, zadaszenia, wyposażenie restauracji w regały i meble ze stali kwasoodpornej, szafki metalowe, bramy, ogrodzenia, pomosty magazynowe, podesty, wyposażenie magazynowe – produkty wykonane ze stali kwasoodpornej i stali czarnej.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.jedavid.eu

   

Oferujemy usługi i kooperację w zakresie:

- prac tokarskich,
- prac frezarskich,
- prac ślusarskich,
- prac wiertarskich,
- prac polerskich,
- szlifowania płaszczyzn,
- cięcia prętów, rur i blach,
- gięcia prętów, rur i blach,
- wykrawania i tłoczenia blach,
- lutowania twardego i miękkiego,
- wtryskiwania tworzyw sztucznych