• Baner

  20 lat doświadczenia

 • Baner 2

  Wysoka jakość

 • Baner 3

  Polski Producent

 • Długoletnia tradycja

  Firma JEDAVID powstała w 1964 roku. Marka i długoletnie doświadczenie są gwarancją wysokiej jakość oferowanych produktów.

 • Filozofia

  Funkcjonalność i czysta forma, to podstawa kreowania i działania firmy JEDAVID w tworzeniu produktów.

 • Dziś

  Obecnie koncentrujemy się na ciągłym rozwoju przedsiębiorstwa, pamiętając o tradycji i nowych trendach - designie oraz celach, które sobie stawiamy.    

JEDAVID bath design - akcesoria łazienkowe.

Akcesoria łazienkowe produkowane są z mosiądzu, stali kwasoodpornej, aluminium o wysokiej jakości w procesie obróbki plastycznej przy użyciu maszyn CNC. Następnie są poddawane obróbce szlifierskiej oraz ręcznemu polerowaniu w celu uzyskania powierzchni o jak najwyższej jakości. Tak przygotowane produkty trafiają do galwanizerni.

Produkując w Polsce możemy wyprodukować akcesoria łazienkowe pod indywidualny wymiar oraz dopasować kolor do wnętrza.

Dostępne kolory:chrom, nikiel szczotkowany-inox, patyna-stary mosiądz, złoto, kolory z palety RAL oraz kryształy Swarovskiego.

Seria Aqualine, to delikatne połączenie elementów owalnych o uniwersalnych rozwiązaniach przestrzennych wraz z rozetkami. Zaprojektowane akcesoria z serii Aqualine są ponadczasowe. Seria Heban, to seria o asymetrycznie owalnym kształcie łączników i elementach o spłaszczonym profilu, które nadają tej serii niepowtarzalną formę. Seria Caro, to seria o łączniku okrągłym z niesymetrycznie ściętym elementem początkowym i końcowym. Seria ta nie posiada rozetki. Seria Sonet, to efektywny wygląd w bardzo atrakcyjnej cenie. Seria Epoca, to połączenie klasycznych form. Seria ta jest często wykorzystywana przez projektantów, którzy chcą uzyskać efekt starego klasycznego stylu wnętrza. Seria Style to klasyczny styl designu. Rozety mają kształt owalny mono spłaszczony zakończony stylowym owalem w kształcie kuli. Seria Concept oraz Evolution to serie wykonane z profili kwadratowych połączone z owalnymi kształtami poprzecznych elementów i uchwytów. Pasują do wnętrz, w których przecinają się formy owalne z kwadratowymi. Różnica pomiędzy tymi seriami to: Concept bez rozetki a seria Evolution z rozetką. Seria Quadro, to prostota i elegancja. Łączniki oraz elementy poprzeczne wykonane są z kwadratowych profili. Seria ta występuje bez rozetki. Seria Square, to design łączący wszystkie kwadratowe profile wraz z rozetkami. Seria Studio, to seria o owalnych kształtach. Charakteryzuje się dużą rozetką i delikatnym łącznikiem, który nadaje tej serii lekkości. Seria New Way, to seria wykonana z owalnych elementów o masywnym kształcie bez rozetek. Seria Plan, to nowoczesne kształty wykonane na bazie płaskich profili. Dostępna w kolorze białym, czarnym i srebrnym aluminiowym. Seria Duo, to owalne ponadczasowe kształty. Seria Arte, to klasyczny styl designu. Seria Noe wykonana jest z płaskich prostokątnych profili. Seria Twin, to okrągłe kształty wraz z rozetkami. Seria Zoe, to minimalistyczne okrągłe profile. Seria Geo, to połącznie elementów kwadratowych z owalem.

JEDAVID producent i dostawca wyposażenia łazienek.

Witamy na stronie www.jedavid.pl – producenta i dostawcy wyposażenia łazienek.

Oferta firmy Jedavid to produkty wyposażenia łazienek takie jak:

Akcesoria łazienkowe - haczyki, szczotki wc, uchwyty, poręcze, wieszaki, mydelniczki, szklanki, wieszaki na papier, dozowniki, półki szklane, wieszaki na ręczniki kąpielowe, półki hotelowe.

Poręcze dla niepełnosprawnych - barierki, uchwyty, poręcze, siedziska, krzesła pod prysznic.

Łazienki publiczne – dozowniki, suszarki, podajniki na papier, poręcze, uchwyty.

Kabiny prysznicowe.

 

Nasze produkty to nowoczesny design i wysoka jakość.

Wszystkie produkowane akcesoria łazienkowe, poręcze dla niepełnosprawnych oraz grzejniki łazienkowe możemy wykonać dla klienta na indywidualne zamówienie w dowolnym wymiarze oraz kolorze. RAL.

 

JEDAVID construction & logistic

Oprócz produkcji wyposażenia łazienek firma Jedavid w 2012 roku otworzyła dział construction & logistic, który oferuje produkty takie jak: konstrukcje stalowe, balustrady, zadaszenia, wyposażenie restauracji w regały i meble ze stali kwasoodpornej, szafki metalowe, bramy, ogrodzenia, pomosty magazynowe, podesty, wyposażenie magazynowe – produkty wykonane ze stali kwasoodpornej i stali czarnej.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.jedavid.eu

   

Oferujemy usługi i kooperację w zakresie:

- prac tokarskich,
- prac frezarskich,
- prac ślusarskich,
- prac wiertarskich,
- prac polerskich,
- szlifowania płaszczyzn,
- cięcia prętów, rur i blach,
- gięcia prętów, rur i blach,
- wykrawania i tłoczenia blach,
- lutowania twardego i miękkiego,
- wtryskiwania tworzyw sztucznych