Gdzie kupić

WERIT Polska - Generalny Dystrybutor: Polska, Macedonia, Bośnia i Hercegowina

Kontakt  - Dział Handlowy         Zakład Produkcyjny

WERIT Polska Sp z o.o.                                                      JEDAVID
ul. Zachodnia 2B                                                                 Strzelce Dolne 10
PL-55-330 Błonie gm. Miękinia                                        86-022 Dobrcz
Tel.: +48 (0) 71 336-25-95                                                handel@jedavid.pl
Fax: +48 (0) 71 333-65-00                                                Krystian Drygalski +48 600 23 24 58
werit@werit.pl                                                                    k.drygalski@jedavid.pl                                         

Szef Sprzedaży Polska Południowa   REGION 4,5,6

Sylwester Herla
Mobil: +48 693 34 89 69
sylwester.herla@werit.pl

Szef Sprzedaży Polska Północna     REGION 1,2,3                                                                      

Mirosław Bunia
Mobil: +48 607 33 46 81
miroslaw.bunia@werit.pl

Inwestycje & Architekci 

Krystian Drygalski

Mobil: +48 600 23 24 58

k.drygalski@jedavid.pl

 

Przedstawiciele Handlowi

Artur Rawiak                             REGION 5

Mobil: +48 669 47 00 06

artur.rawiak@werit.pl

 

Grzegorz Balon                          REGION 6

Mobil: +48 783 033 335

grzegorz.balon@werit.pl

 

Adam Socha                                REGION 1

Mobil: +48 697 60 26 78

adam.socha@werit.pl

 

Adam Bednarczyk                     REGION 3

Mobil: +48 669 28 55 51

adam.bednarczyk@werit.pl