Firma

Długoletnia tradycja

Firma JEDAVID powstała w 1964 roku. Od początku swojej działalności firma zajmowała się obróbką metali i produkowała produkty dla sektora motoryzacyjnego. Na początku lat 90 podjęto decyzję o zmianie profilu produkcji na produkty wyposażenia łazienek. Z perspektywy czasu ta przełomowa dla firmy decyzja była trafna i wytyczyła nowe kierunki działania. Firma JEDAVID od początku funkcjonowania z konsekwencją dbała o wysoką jakość swoich produktów. Ta konsekwencja przyczyniła się do rozpoznawania marki na rynku i osiągania sukcesów.

Filozofia

Prostota i minimalizm, to podstawa kreowania i działania firmy JEDAVID w tworzeniu produktów. Produkty z naszej oferty, to przedmioty stworzone nie tylko po to, by dawały wrażenie wizualne, estetyczne, ale również funkcjonalne. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie produktów spełniających oczekiwania i wymagania naszych klientów.

Dziś

Obecnie koncentrujemy się na ciągłym rozwoju przedsiębiorstwa, pamiętając o tradycji i nowych trendach - designie oraz celach, które sobie stawiamy.  

Produkcja - Polski Produkt