WERIT Polska - Generalny Dystrybutor: Polska, Macedonia, Bośnia i Hercegowina

Kontakt  - Dział Handlowy         Zakład Produkcyjny

WERIT Polska Sp z o.o.                                                      JEDAVID
ul. Zachodnia 2B                                                                 Strzelce Dolne 10
PL-55-330 Błonie gm. Miękinia                                        86-022 Dobrcz
Tel.: +48 (0) 71 336-25-95                                                handel@jedavid.pl
Fax: +48 (0) 71 333-65-00                                                Krystian Drygalski +48 600 23 24 58
werit@werit.pl                                                                   k.drygalski@jedavid.pl                                            

Szef Sprzedaży Polska Południowa   REGION 4,5,6

Sylwester Herla Mobil: +48 693 34 89 69  /  e-mail:  sylwester.herla@werit.pl

Szef Sprzedaży Polska Północna      REGION 1,2,3                                                                    

Mirosław Bunia Mobil: +48 607 33 46 81  /  e-mail:  miroslaw.bunia@werit.pl

Inwestycje & Architekci 

Krystian Drygalski Mobil: +48 600 23 24 58  /  e-mail:  k.drygalski@jedavid.pl

 

Przedstawiciele Handlowi

Artur Rawiak  Mobil: +48 669 47 00 06  /  e-mail:  artur.rawiak@werit.pl     REGION 5

Grzegorz Balon   Mobil: +48 783 033 335  /  e-mail:  grzegorz.balon@werit.pl    REGION 6

Adam Socha  Mobil: +48 697 60 26 78  /  e-mail:  adam.socha@werit.pl       REGION 1

Adam Bednarczyk Mobil: +48 669 28 55 51  /  e-mail:  adam.bednarczyk@werit.pl   REGION 3

ZAKŁAD PRODUKCYJNY


JEDAVID                                                                                                                    

Strzelce Dolne 10                                                                                                        

86-022 Dobrcz. Polska  

Tel.+48 600 23 24 58 

Tel.+48 606 11 33 30                                                                                                  

Tel.+48 52 381 70 11 

E-mail: handel@jedavid.pl


Region